Forum: mKlienci

brak grupy

Kredyt odnawialny- do Szefów mBanku

Szanowni Szefowie mbanku, procedury Waszego banku mówią, że rozpatrzenie wniosku na uruchomienie lub tak jak w moim przypadku zwiększenie kredytu odnawialnego na koncie trwa 7 dni. Ja już czekam 15 dni, w tym czasie 4-krotnie zgłaszałem Waszym konsultantom, że dawno czas rozpatrywania wniosku minął. Ale niestety totalnie jestem olewany i za każdy razem słyszę, że mam czekać na telefon z działu kredytów. Tylko mam pytanie jak długo i jak to się ma do procedur Banku.

Problem o tyle jest skandaliczny, że ja mam już kredyt odnawialny, chcieliście mi przyznać 10.000 PLN, ja poprosiłem o 5000 PLN a teraz jestem zainteresowany 10.000 PLN i pies z kulawą nogą nie jest zainteresowany rozpatrzeniem tego wniosku. Chyba sprawdzę jak to jest u konkurencji.

Pozdrawiam, Wasz lekko wkurzony klient!!! :(

Odpowiedzi

Zmień widok

4

Bob napisał(a):

> Pozdrawiam, Wasz lekko wkurzony klient!!! :(

Ja byłbym bardzo wkurzony.

A swoją drogą coś jest nie tak z czekaniem na telefon z mBanku. Ja nie mogę się od kilku miesięcy doczekać na odpowiedź na proste pytanie. W międzyczasie znalazłem podpowiedź na mForum i nie naciskam, ale na inne (tym razem "gardłowe", choć z punktu widzenia pracowników mBanku MUSI być banalne) niedawno odpowiedziano mi po dwóch i pół miesiąca, po licznych interwencjach i nadaniu problemowi statusu "pilne". Żeby było ciekawiej w treści odpowiedzi dopatrzyłem się niezgodności z informacjami podawanymi na witrynie WWW.

Co na to mBank?

Odpowiem sobie sam: NIC, UDAJEMY, ŻE NIE MA PROBLEMU.
Dziękuję sobie za szybką i wyczerpującą odpowiedź.

Pozdrawiam.

brak grupy

już mija 18 dzień i nadal nikt z mBanku się ze mną nie skontaktował. Myślę, że w tej sytuacji kredyt ten otrzymam bez żadnych prowizji. Totalna paranoja!!!

Pozdrawiam, Wasz już mocno wkurzony klient!!!

Bob napisał(a):
>
> już mija 18 dzień i nadal nikt z mBanku się ze mną nie
> skontaktował.

Nikt z Szefów mBanku, bo przecież już na wstępie zawęziłeś pytanie do tego wąskiego grona.

brak grupy

no po 18 dniach mBank wysłał mi aneks, taką uzyskałem informację po mojej kolejnej interwencji. Tragedia!

Uczulam wszystkich, którzy planują uruchomić kredyt odnalwialny lub go zwiększyć, że muszą się liczyć z około 3-ma tygodniami na załatwienie sprawy.

Komentuj z innymi